Temat
:
Podsumowanie sezonu 2023/2024
Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE
Offline
#
19
26.05.2024, 18:29
Dla mnie liczył się tylko awans do ekstraklasy. Puchar Polski jest tylko mały pocieszeniem, rozegramy 4 mecze w pucharze, trochę kasy dla podreperowania budżetu i tyle. A cały długi kolejny sezon trzeba się będzie męczyć w I lidze.
szabla19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szabla19
Znajdź inne posty napisane przez szabla19