Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 26.05.2024, 18:29
Dla mnie liczył się tylko awans do ekstraklasy. Puchar Polski jest tylko mały pocieszeniem, rozegramy 4 mecze w pucharze, trochę kasy dla podreperowania budżetu i tyle. A cały długi kolejny sezon trzeba się będzie męczyć w I lidze.
Odpowiedz cytując