Szneka napisał(a):

|
Wolfy ile można żyć tym sukcesem? Sami piłkarze śpiewali po finale PP nam pod sektorem ,że czas na ekstraklasę. kiedy? Ich problemem jest to, że nie umieją sięgnąć po pełną pulę.
|
Myślę że tym sukcesem będziemy żyć przez długie lata, bo nic innego nie włożymy do gabloty. Tak więc trochę szacunku i pokory.