|
Bramkarze: Raton do wywalenia - jak obrońcy mu podawali piłkę to ja miałem stan przedzawałowy, Broda i Ciczkan zostają. Obrońcy: prawego obrońcy nie mamy od dawna, Uryga wolny jak wóz z węglem, Colley - ok, lewy obrońca Junca dziękujemy a Krzyżanowski niech się bierze za trenowanie, narazie zostawić. Pomocnicy: tylko Carbo mi się podobał i Duda, Gogół ok a reszta do wywalenia. Napastnicy - Rodado i Sobczak zostają.
|