Markus napisał(a):

A mówienie, że lepiej budować drużynę tak jak taki przykładowy GKS Katowice, który zanim cokolwiek osiągnął przez pięć lat kopał się po czole, grając tak źle, że nawet jesienią kibice domagali się tam rewolucji i który oczywiście zapewne za rok, dwa znów wróci do pierwszej ligi, będzie świadczyło tylko o krótkowzroczności i ciasnych horyzontach.
|
Markus wytyka komuś ciasne horyzonty... FACEPALM