Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.05.2024, 17:47
ciacho napisał(a):Wyświetl post
To jest wypalenie do gołej ziemi jak ty cały podstawoy skład chcesz zostawić
To, co powinno się stać, różni się niestety od tego, co się stanie, głównie ze względu na kontrakty, w jakie jest uwikłana Wisła.

Gdyby to ode mnie zależało, zaorałbym cały skład i zostawił Angela, może Carbo. Reszta to I-ligowe, nierokujące odpady.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując