Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.05.2024, 17:47
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
My jesteśmy w piździe? ....a to dopiero się zaczyna. Bo finansowo dołączamy do poziomu innych I ligowców więc będzie trzeba ciąć wydatki, pensje itd Także kolejny sezon będzie prawdziwym piekłem. Póki co byliśmy bogaci więc było nam łatwo, mogliśmy ściągać lepszych piłkarzy itd. Teraz ściągając cieniasów i szrot co nas czeka? Walka o utrzymanie czy pewny spadek?
Nie zgodzę się, ale tylko dlatego że dalej będziemy przepłacać i dalej będziemy mieć budżet na top3 te ligi. JK nie pozwoli zrobić prawdziwych cięć, choćby każdy rozsądny człowiek mu to podpowiadał.

+ Fakt że nawet z kadrą z mijającego sezonu to obowiązkiem były baraże.

Natomiast to że przyjdą do nas randomy z czego będzie mix szrotu i jakieś lepsze strzały można spokojnie założyć
Odpowiedz cytując