Patryko napisał(a):

Podsumowaniem tego sezonu powinno być wypalenie do gołej ziemi całego składu pierwszej drużyny, poza oczywiście Angelem, który jako jedyny może z podniesioną głową patrzeć w przyszłość i powinien szukać klubu z dala od tego bagna.
Trener:
Rude - moim zdaniem do pożegnania po sezonie, absolutnie nie zobaczyłem jakiegokolwiek progresu w grze po Sobolu, dramatyczne statystyki.
Bramkarze:
Cziczkan - moim zdaniem powinien zostać przedłużony
Broda - odpalić, wiecznie kontuzjowany, polski diament
Raton - spróbować odpalić, ewentualnie jako rezerwa
Obrońcy:
Jaroch - przedłużyć, solidny, ligowy wyrobnik
Junca - odpalić, zawodnik z problemami intelektualnymi
Uryga - niestety jeszcze dwa lata będziemy podziwiać jego schyłkowe popisy, proponuję przypakować jeszcze z 5kg przed następnym sezonem
Colley - solidny wyrobnik, zostanie jeszcze rok
Krzyżanowski - dać jeszcze rok szansy, jak się nie ogarnie, to do odpalenia
Satrustegi - odpalić, takich jak on na rynku jest na pęczki
Szot - zostawić na zmiennika, I liga to sufit jego możliwości
Łasicki - poziom Urygi, forma spadkowa, lepiej raczej nie będzie, można zostawić na zmiennika
Pomocnicy:
Sapała - zapłacić mu za zerwanie kontraktu i odpalić, to jest zakała tej drużyny, modelowy przykład opierdalacza
Villar - odpalić, takich jak on jest na pęczki na rynku
Bregu - nieporozumienie, odpalić
Alfaro - powinien jeszcze z rok pograć na poziomie, raczej solidny
Talar - ciężko coś napisać, zobaczymy od nowego sezonu
Dziedzic - jw.
Kutwa - jw.
Gogół - może będą z niego ludzie, o ile nie przegra z kontuzjami
Goku - cień zawodnika, stać go na więcej, kopie się niestety niemiłosiernie po czole, jako zmiennik może zostać
Duda - pewnie będą go próbowali opchnąć gdziekolwiek, żeby było za co zapłacić za ogrzewanie w zimie
Basha - miejsce inwalidów jest na emeryturze
Beana - jako zmiennik może zostać jeszcze rok
Olejarka - odpalić
Carbo - poza Angelem chyba najrówniej grający zawodnik, oczywiście nie bezbłędny, powinien zostać jako trzon składu na nowy sezon
Napastnicy:
Sobczak - jako zmiennik może zostać, jeśli ma być podstawowym napastnikiem w przyszłym sezonie, to w zasadzie dziś możemy ogłaszać upadłość
Żyro - pozytywny gość, ale niestety już nie nadaje się do gry w piłkę nożną
Omrani aka Ulani - wstyd mi, że ten typ w ogóle doznał zaszczytu założenia koszulki z Białą Gwiazdą
Rodado - absolutny MVP tej drużyny. Gdyby nie on, to dziś bylibyśmy w strefie spadkowej, a nie na styku barażowej. Angel - odejdź stąd jak najdalej, pnij się w górę, tutaj zgnijesz.
Jarosław Królewski - banialuki o tworzeniu w I lidze, z ZEROWYM budżetem, drużyny w oparciu o AI możemy raczej wyrzucić do kosza. Zainwestuj te pieniądze w dyrektora sportowego z jakimkolwiek dorobkiem, który potrafi się chociaż przedstawić po angielsku i trenera, który cokolwiek w piłce osiągnął. Dzięki kasie z PP i eliminacji w pucharach dostaliśmy jeden ekstra sezon nadziei, nie zmarnuj tego na wynajdowanie koła na nowo.
|
Oprócz Rodado, Carbo i może jeszcze Colley zostawił bym jeszcze młodych bo w normalnym klubie może coś z nich być
Reszta jest do wyjebania na już.