|
....a plan 3 letni królewskiego XDDDD BLAGAM JAREK ZLITUJ SIE, IDZ DO CRACOVII I TAM ROB PLANY 3 LETNIE. Jak Ty mnie nerwowo wykonczyles planem 1.5 rocznym XD co będzie za te 3 lata aż strach się bać. Ale myślę, że plan może sie zakończyć wyjazdami do Świdnika i Białej Podlaskiej.
|