Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4085
Stary 26.05.2024, 17:08
....a plan 3 letni królewskiego XDDDD BLAGAM JAREK ZLITUJ SIE, IDZ DO CRACOVII I TAM ROB PLANY 3 LETNIE. Jak Ty mnie nerwowo wykonczyles planem 1.5 rocznym XD co będzie za te 3 lata aż strach się bać. Ale myślę, że plan może sie zakończyć wyjazdami do Świdnika i Białej Podlaskiej.
Odpowiedz cytując