|
Pan Królewski nic pozytywnego już nie wymyśli. Zastanawianie się kto obejmie funkcję trenera jest sprawą drugorzędną. Koncepcja budowy klubu przez Królewskiego & Company faktycznie upadła. I jak skończymy trzeba być idiota tego nie zauważać i dalej brnąć w to bagno. Hard reset zaczynając od władz w klubie.
|