Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 26.05.2024, 17:02
Markus napisał(a):
coś tam coś tam vamos vamos

GKS Katowice, Arka Gdynia, Motor Lublin, Górnik Łęczna i Odra Opole to drużyny, które awansowały/awansowały do baraży. Mają drużyny skomponowane naturalnie: Polacy + uzupełnienia z zagranicy, a nie ściągnięty tabun zawodników z innego kraju. Czyli da się.



Dodatkowo u nas pomysł na import wagonów bezrobotnych Hiszpanów nie wynika z fascynacji hiszpańską piłką, co najwyraźniej jest twoją obsesją, tylko z bezradności prezesa. Nie wiedział, jak poprowadzić klub, więc zatrudnił na dyrektora sportowego koleżkę, który kiedyś przypadkowo pojawił się w Polsce i wyrobił sobie opinię znawcy budżetowych Hiszpanów.
Odpowiedz cytując