|
Jeśli chodzi o podsumowanie tego sezonu, to mam absolutną pewność co do tego, że osiągnęliśmy w tym sezonie znacznie więcej, aniżeli nam się należało.
Nie powinniśmy zdobyć PP - Widzew został oszukany po prostu.
Regularnie zdobywaliśmy bramki w doliczonym czasie (czasem nawet po dwie) w jakichś kuriozalnych sytuacjach. Gdyby odjąć te punkty mielibyśmy ich ok. 40-42.
Właściciel klubu jest odklejonym od rzeczywistości szkodnikiem.
Jesteśmy w absolutnej piździe.
|