|
Czy możemy wrócić do dyskusji o stylu zarządzania Wisłą? Brak znajomości realiów, okropne decyzje personalne, katastrofalne wyniki (celem jest ekstraklasa, Puchar Polski to był przypadek, choć wspaniały). Inne drużyny w I lidze, a więc te, do których dziś się porównujemy mają ciekawych trenerów i normalnie konstruowane składy (bez ściągania wagonu bezrobotnych Hiszpanów). Jeszcze kilka lat temu porównywaliśmy się do drużyn ekstraklasowych i tylko zarządzaniu Wisłą zawdzięczamy ten zjazd - dobrze zarządzana Wisła utrzymywałabby się na powierzchni i sukcesywnie zmniejszała długi.
|