Temat
:
Albert Rudé trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
1913
26.05.2024, 15:47
Weź tego przegrywa stąd. Może weźmy jakiegoś młodego zdolnego trenera z ambicjami który coś wygrał w 2-3ciej lidze a nie kolejny raz jakiegoś odgrzewanego przegrywa będziemy brać
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190