Temat
:
34. kolejka, Wisła Kraków - Bruk Bet Termalica Nieciecza, 26 maja 2024, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
48
26.05.2024, 15:41
Banda Markusa ma nie lada zagwozdkę: czerwień dla Carbo, kreteńskie zachowanie, żaden Polak nie brał udziału - na kogo zrzucić winę? Będzie tasowanko pod sędziego-drukarza?
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor