AgresywnyChomik napisał(a):

RS nic nie zrobi w Opolu, nie dotrenuje tam sezonu do końca.
Tak czy siak bedzie miło poogladac konfy Odry
|
AR też chyba nic nie zrobi w Wiśle, nie poanalizuje tu do końca sezonu.
A jego konferencje będzie żal oglądać.
Sorry, nie mogłem sobie odmówić