Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28914
Stary 26.05.2024, 01:25
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś miałby dać 600k EUR to takich ofert nawet nie należy rozpatrywać. Sorry ale lepiej żeby za rok odszedł za darmo ale pomógł nam awansować w międzyczasie.

Jasne, można powiedzieć, że nie został zweryfikowany. To nie znaczy, że mamy go oddać za ochłapy.
Piłkarz z pierwszej ligi jest praktycznie bezwartościowy. Więc taka byłaby pewnie realna i maksymalna wycena, chociaż to tylko rok kontraktu. Nie ma absolutnie sensu w sprzedaży. Facet podpisze sobie na spokojnie kontrakt w zimie(pewnie Ekstraklasy i kluby pokroju Zagłebia Lubin), jeśli będzie chciał odejść.
Odpowiedz cytując