gizmowisla napisał(a):

mysklisz jak typowy biedny polak z europy wschodniej - w dzisiejszych czasach 1,5 mln euro dla wiekszosci srednich zespolow europejskich to nie sa zadne pieniadze - chlopie ty popatrz jakie teraz sa cceny wszystkiego - dla sredniaka z holandii- wloch , turcji , szwacarii , skanynanwow, turasow, grekow, cypryjczykow , belgow , 2 bundes, 2 francji , szkotach ...niewiem .....2 wlochach , ( moze kogos pominalem) to nie sa zadne duze pieniadze, oceniasz wszystkich przez pryzmat nas biedakow europejskich ........27 lat to nie dziadek , zrobic odpowiednie filmiki - bla bl bla - zreszta nawet nie trzeba dbo Angel to po prostu za dobry pilkarz zeby go tak tuszowac ....moim zdaniem "pó" rzecietnej" Europy bierze takiego kolesia do siebie - nawet na lawke ...a znajac zycie krolewski go opchnie za czapke sliwek do extraklasy niestety ....Angel ma jeszcze rok kontraktu i nie ma zadnej dyskusji o odchodzebniach - mozna sie umowic - znajdz sobie klub za granica za 1,5 mln i cie puszczamy - nie - to siedzisz u nas jeszcze rok i koniec tematu
|
Pożyjemy-zobaczymy ile za niego wezmą, pisać na zlecenie to se mogą i 15 baniek euro.