|
Oczywiście, dopuszczam też możliwość, że to całe pieprzenie Królewskiego i Rude o celu, jakim jest awans, było jedynie po to, żeby sprzedało się więcej karnetów, biletów i .... wie czego jeszcze.
A o awansie myślano jedynie jako o miłym dodatku.
Kibic się nabrał, zapłacił.
Tyle, że teraz będzie trudniej go nabrać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|