Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1893
Stary 25.05.2024, 13:41
Oczywiście, dopuszczam też możliwość, że to całe pieprzenie Królewskiego i Rude o celu, jakim jest awans, było jedynie po to, żeby sprzedało się więcej karnetów, biletów i .... wie czego jeszcze.

A o awansie myślano jedynie jako o miłym dodatku.

Kibic się nabrał, zapłacił.
Tyle, że teraz będzie trudniej go nabrać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując