Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28909
Stary 25.05.2024, 13:29
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ty chyba sobie żartujesz? 27-letni Hiszpan, który nie został zweryfikowany na nawet śmiesznym poziomie, czyli w Ekstraklasie, ma tyle kosztować? Jeśli ktoś z Polski zapłaci 500-600 tysięcy euro to będzie już sukces, bo wiadomo jak kończyły gwiazdy Iszej ligi poziom wyżej. Jestem ciekawy kiedy ktoś(najlepiej obcokrajowiec) z tych rozgrywek zmienił klub za takie pieniądze i to jeszcze w kierunkach, o których napisałeś .
mysklisz jak typowy biedny polak z europy wschodniej - w dzisiejszych czasach 1,5 mln euro dla wiekszosci srednich zespolow europejskich to nie sa zadne pieniadze - chlopie ty popatrz jakie teraz sa cceny wszystkiego - dla sredniaka z holandii- wloch , turcji , szwacarii , skanynanwow, turasow, grekow, cypryjczykow , belgow , 2 bundes, 2 francji , szkotach ...niewiem .....2 wlochach , ( moze kogos pominalem) to nie sa zadne duze pieniadze, oceniasz wszystkich przez pryzmat nas biedakow europejskich ........27 lat to nie dziadek , zrobic odpowiednie filmiki - bla bl bla - zreszta nawet nie trzeba dbo Angel to po prostu za dobry pilkarz zeby go tak tuszowac ....moim zdaniem "pó" rzecietnej" Europy bierze takiego kolesia do siebie - nawet na lawke ...a znajac zycie krolewski go opchnie za czapke sliwek do extraklasy niestety ....Angel ma jeszcze rok kontraktu i nie ma zadnej dyskusji o odchodzebniach - mozna sie umowic - znajdz sobie klub za granica za 1,5 mln i cie puszczamy - nie - to siedzisz u nas jeszcze rok i koniec tematu
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 25.05.2024 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując