Witalis napisał(a):

|
Ja myślę, że on utwierdza się w przekonaniu, że jest lepszy, skoro on nazywa was "debilami" itp., a wy jego w odpowiedzi "narcyzem".
|
Obrażanie innych to tylko 1 z elementów obrony swojego ego. Ale i on wie że paradoksalnie im więcej innych obraża i umniejsza im, tym bardziej wychodzi jego słabość intelektualna.