For_FuN_ napisał(a):

Ty chyba sobie żartujesz? 27-letni Hiszpan, który nie został zweryfikowany na nawet śmiesznym poziomie, czyli w Ekstraklasie, ma tyle kosztować? Jeśli ktoś z Polski zapłaci 500-600 tysięcy euro to będzie już sukces, bo wiadomo jak kończyły gwiazdy Iszej ligi poziom wyżej. Jestem ciekawy kiedy ktoś(najlepiej obcokrajowiec) z tych rozgrywek zmienił klub za takie pieniądze i to jeszcze w kierunkach, o których napisałeś .
|
Jeśli ktoś miałby dać 600k EUR to takich ofert nawet nie należy rozpatrywać. Sorry ale lepiej żeby za rok odszedł za darmo ale pomógł nam awansować w międzyczasie.
Jasne, można powiedzieć, że nie został zweryfikowany. To nie znaczy, że mamy go oddać za ochłapy.