Nie wiem co by tak płaczecie z tym budżetem.. JK mówił, ze brakuje 10 milionów co sezon.. 5 dostaliśmy za puchar polski.. brakuje 5 milionów.. wystarczy sprzedać Dudę/Krzyżanowskiego i wyjdziemy na 0, a jeszcze może wpadnie jakiś grosz za puchary europejskie/bilety/sponsor..
finansowo PP nas ratuje, więc nie mamy noża na gardle, żeby pozbywać się Rodado grosze
Zejdziemy też z dużej ilości kontraktów graczy, którzy nic nie wnoszą
