wolfy napisał(a):

A jednak działania w klubie pokazują co innego, tak jak napisałem. Jeżeli awans byłby najważniejszy to wszystko musiałoby być mu podporządkowane. A nie było. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem co napisałem, ale mogę prościej:
- Krzyżanowski nie powinien grać, maksymalnie ogony
- Puchar Polski powinien był być odpuszczony, bo nie namy kadry
- zamiast Olejarki powiniem przyjść doświadczony boczny obrońca
- taktyka powinna być o wiele bardziej wyrachowana itp itd.
|
Sprowadzasz wszystko do absurdu.
- Krzyżanowski powinien grać, ale w taktyce bez wahadłowych
- Puchar Polski nie musiał być odpuszczony, bo to żaden brak kadry tylko brak zaangażowania w ligowa młóckę
- w którym momencie zamiast Olejarki powinien przyjść doświadczony boczny obrońca? Po, czy przed przyjściem Rude?
- taktyka powinna być o wiele bardziej wyrachowana? a może o wiele prostsza? Bez analitycznych dupereli, tylko ustawienie autobusu i kontry? Inni w ten sposób sobie poradzili?