Awans nie jest najważniejszy, punktów mamy mniej niż miał Sobol, wygrywamy niżej niż za Sobola, nie mamy serii wygranych jak za Sobola.
Kurła, to po co odchodził Sobol skoro osiągał wszystkie cele z Wisła. Pytanie dlaczego wtedy algorytm bronił Sobola ale wolfy go krytykował, pytanie dlaczego teraz algorytm nie broni(?) Rudego ale wolfy go broni hahaha
Mi się wydaje, że wolfy i spółka mogli zostać ukąszeni przez Zaskrońca i jakiś magiczny jad im wstrzyknął, mimo, że Zaskrońce niby jadowite nie sa.
Cytat:
Królewski: awans jest najważniejszy
Rude: awans jest najważniejszy
Piłkarze: awans jest najważniejszy
Forumowicze TWSD: awans jest najważniejszy
Wolfy: awans nie jest najważniejszy
|
Rude - uczę się ligi
FraMat - Rude musi uczyć się ligi
Forum TWSD - Rude musi uczyć się ligi
Markus: Rude nie musi uczyć się ligi
hahaha