|
Wolf po prostu ma to co Trójca Święta (co widać cały czas u Jarka w ostatnim czasie) czy aktywiści sociosów.
Poczucie nieomylności za rzekomo wielkie zasługi.
W rzeczywistości jest jak jest.
Największa kompromitacja w historii Wisły od dwóch lat i jest cały czas coraz większa.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 24.05.2024 o godz. 09:14.
|