Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1866
Stary 24.05.2024, 08:51
Wolf po prostu ma to co Trójca Święta (co widać cały czas u Jarka w ostatnim czasie) czy aktywiści sociosów.

Poczucie nieomylności za rzekomo wielkie zasługi.

W rzeczywistości jest jak jest.

Największa kompromitacja w historii Wisły od dwóch lat i jest cały czas coraz większa.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 24.05.2024 o godz. 09:14.
Odpowiedz cytując