Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28901
Stary 24.05.2024, 08:46
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie tak wolfy. Dlatego wlasnie Twoj ulubieniec Krzyzanowski gra dalej w Wisle, bo za duzo zaspiewalismy, a byly oferty
Z tego samego powodu w Wiśle grali też Plewka i Gruszkowski Żeby tradycji stało się za dość trzeba młodego teraz sprzedać za ułamek tego co wtedy oferowano, ew. puścić za darmo.
Różnica między Rodado i Krzyżanowskim jest jednak taka że pierwszy to nasz najlepszy piłkarz a drugi - dywersant. Jak pierwszy odejdzie skład stanie się o wiele bardziej paździeżowy, odejście drugiego to pozbycie się kolejnego leszcza z listy płac.
Ergo - jak nasi zażądają za dużo za Rodado płakał nie będę
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.05.2024 o godz. 07:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując