Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 23.05.2024, 22:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Więc dlatego ja nie rozumiem dlaczego Rude nie spróbuje w I lidze ustawić zespołu inaczej:
- wycofać się na swoją połowę, sprowokować rywala do ataku, kontrować.

Takie mecze pewnie byłyby brzydkie, ale może bardziej skuteczne?
Rude się zorientował dopiero w meczu z Chrobrym, że ciągle rozgrywanie od tyłu warto przeplatać laga do przodu.

Być może mecz z GIeksa z kolei będzie dla niego nauka że wysoko ustawiona obrona leży wolnych jak wóz z węglem obrońcach to zwykle samobójstwo.

Fajny trener, tylko wyników nie ma i musi się jeszcze duzo uczyć. Szkoda że na Wiśle. I szkoda że na Wiśle w takim a nie innym położeniu

Abstrahując że nie wierzę w baraże a co dopiero w awans, to chciałbym powiedzieć w niedzielę ok 17... "Przynajmniej ma szczęście"
Odpowiedz cytując