Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4070
Stary 23.05.2024, 20:49
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
W sumie masz rację, poczekajmy z 5 lat jeszcze, moze efekty przyjdą. Póki co czekamy na to co da Wiśle Kiko, ocenimy za kilka lat. A nie, to już nieaktualne. Nie ma co oceniać, teraz mamy AI i będziemy oceniać za 5 lat.

Trenera dobrego wypluło (no już pomijam, że ciekawe co i jak go wypluło niby) ale rzeczywiście, dobry trener w I polskiej lidze, średnia pkt 1,35, tak w sumie słabiej od Sobola. To lepiej było nie inwestować w AI skoro wypluwa jeszcze gorej niż naszych rodzimych parodystów trenerskich.

W pewnym wieku człowiek przestaje wierzyć w bajki, nie jest naiwny jak dziecko. Ale widzę, ze wielu jeszcze z tego nie wyrosło i te bajeczki Zaskrońca łyka. No nic, czekamy. Pożyjemy, zobaczymy. Najwyżej dług się powiększy, Wisła utknie na kolejne sezony w I lidze, może przez to trafi do IV ligi. W sumie nieważne.

PS. Jedyny plus Rude to Rodado w formie, który mu wywalczył te 1,35 pkt na mecz. Takiej formy chłopak nie miał za Sobola - z kolei Sobol miał Fernandeza. Zarówno Fernandez ponabijał z niczego pkt Sobolowi 2 lata temu, a teraz Rodado ponabijał z niczego pkt słabemu Rudemu. Także tak jak Sobola ratował w pierwszym jego sezonie mocniejszy skład i przede wszystkim mocny Fernandez - no ale wtedy Sobolowi wyszła chociaż średnia 1,75, tak ten sezon Rudemu zrobił mocny Rodado, a i tak średnia to raptem 1,35. Bez Rodado pewnie byśmy mieli z 10 pkt mniej.
Kiko ostatnie dwa okienka (z różnych przyczyn) bardzo słabe - nikt po nim płakać nie będzie.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując