W krajach ktore wymienilem , i np takiej serie b i tym podobne to oprocz czolowki logi, drugie pol ligi to nie sa jakies pilkarskie tuzy i geniusze, juz nie przesadzajcie , kierunek Angela do przecietnej druzyny z sredniej ligi to nie jest rzecz niemozliwa, a tez chlopak nie jest ulomny, bo mozna myslec tez w druga strone : koles w slabej i kompromitujacej sie druzynie 2 ligi strzelil 22 czy 23 bramki, ile nastrzelalby w dobrej druzynie majac lepszych partnerow a nie parodystow z umiejetnosciami na lige nizej


.....moim skromnym zdaniem, czysto pilkarsko Angel jest lepszy niz 90 % napastnikow ekstraklasy, do tego szalenie ambitny i waleczny , dla mnie w niczym nie ustepuje jakims gualom, crnacom, pululom itp , jedynym mankamentem Rodado jest CV w cyrku zaskronca