wolfy napisał(a):

A jakie znaczenie (poza organizowaniem seansów nienawiści, z którymi nie czekacie nawet do końca sezonu) ma ocena czy Rude ma zostać hejterów którym się ulewa? To jest uczciwe pytanie, podobne zadałem Ogryzkowi.
..
|
Idze idze bajoku (manipulancie) - ja nie robie żadnych seansów nienawiści wobec Rude.
Pisałem i pisze - niech zajmie 6 miejsce i awansuje po barażach, znaczy zrealizował CEL
Nie awansuje - wtedy moze zaczne. Moze...
Reszta to twoje bełkoty urojeniowe jako "nowego Napoleona" którego świat nie rozumie "zakompleksiony narcyzie".