Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28888
Stary 23.05.2024, 09:36
Przecież rok temu była podoba sytuacja z Luisem. Obściskiwanie po meczu, przytulanie, świetne relacje , a skończyło się tak, że Lechia dała pare groszy więcej i nara. Nic z całusów i przytulasów nie ma. Tylko tutaj Rodado ma kontrakt jeszcze rok, a tam trzeba było liczyć na łaskę Luisa.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.05.2024 o godz. 09:45.

Odpowiedz cytując