|
Przecież rok temu była podoba sytuacja z Luisem. Obściskiwanie po meczu, przytulanie, świetne relacje , a skończyło się tak, że Lechia dała pare groszy więcej i nara. Nic z całusów i przytulasów nie ma. Tylko tutaj Rodado ma kontrakt jeszcze rok, a tam trzeba było liczyć na łaskę Luisa.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.05.2024 o godz. 09:45.
|