Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28882
Stary 22.05.2024, 20:19
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jakbys mial mozg wiekszy od orzeszka to bys rozumial, ze Rodado z różnych powodów może mieć spadek formy, a nie z góry wieszczyć, że się obrazi bo JK za dużo chciał.



edit:
aaaaaa, nie. Luis dostałby kontuzji to byłby sabotaż :no bo przecież Kalu Uche i Dolha się obrazili Tak jak psiałem, piękne bezmyślne mity byłby tworzone z Fernandezem.

Glabie ja napisalem, ze istnieje taka mozliwosc, a nie, ze to jedyna mozliwosc, rownie dobrze tez sie moze polamac jak Fernandez, obrazic, zginac w wypadku
czy utopic na Zakrzowku.

Twoj poziom to klotnie z parchami na tt i lizanie dupy Ryskowi zeby chwalil sie autem, bo cie gasili jak peta.
Odpowiedz cytując