Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28880
Stary 22.05.2024, 20:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
2,5 bańki lol

Scenariusz będzie taki: Angel zostanie, w styczniu podpisze sobie umowę z nowym klubem, a my będziemy pod ścianą i dostaniemy z 200-300k euro za wypuszczenie go przed końcem sezonu. Róbcie screeny.
Moim zdaniem scenariusz będzie taki, że jeśli nie awansujemy to stracimy go w lecie za dużo mniej niż bańkę euro. Bajki o tym, że go zatrzymają bo lubi Kraków i królewskiego można opowiadać dzieciom na dobranoc.
Ktoś mu da 2 czy 3x więcej kasy i tyle go zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 22.05.2024 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując