Patryko napisał(a):

2,5 bańki lol
Scenariusz będzie taki: Angel zostanie, w styczniu podpisze sobie umowę z nowym klubem, a my będziemy pod ścianą i dostaniemy z 200-300k euro za wypuszczenie go przed końcem sezonu. Róbcie screeny.
|
Moim zdaniem scenariusz będzie taki, że jeśli nie awansujemy to stracimy go w lecie za dużo mniej niż bańkę euro. Bajki o tym, że go zatrzymają bo lubi Kraków i królewskiego można opowiadać dzieciom na dobranoc.
Ktoś mu da 2 czy 3x więcej kasy i tyle go zobaczymy.