Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28877
Stary 22.05.2024, 19:42
Sprzedamy - źle, za mało.
Nie sprzedamy - źle, za dużo JK chciał, będzie kopać się po czole. A może forma spadnie i wróci do tego co było w 1 sezonie? Nie... to przez to, że Jk za dużo chciał.

ręce opadli...


Edit:

Piękna jazda byłaby z przypadkiem Luisa jakby u nas finalnie został - kontuzja na cały sezon, JK nie przewidział
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 22.05.2024 o godz. 19:46.

Odpowiedz cytując