Sprzedamy - źle, za mało.
Nie sprzedamy - źle, za dużo JK chciał, będzie kopać się po czole. A może forma spadnie i wróci do tego co było w 1 sezonie? Nie... to przez to, że Jk za dużo chciał.
ręce opadli...
Edit:
Piękna jazda byłaby z przypadkiem Luisa jakby u nas finalnie został - kontuzja na cały sezon, JK nie przewidział
