Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4175
Stary 22.05.2024, 15:32
Generalnie jest bardzo długa lista nie podyktowanych rzutów karnych (zwłaszcza na Sobczaku), kartek - w tym czerwonych przeciw nam. Ze Zniczem nie podyktowali trzech karnych po zagraniach ręką. Ze Stalą w zeszłym sezonie powinien być karny na Sobczaku. Z Sosnowcem stoper oburącz powalił Sobczaka w polu karnym - nawet VAR się nie zainteresował. Czerwona na Jarochu wbrew wytycznym PZPN/UEFA.
Granica przyzwoitości już dawno została przekroczona.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.05.2024 o godz. 15:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując