Karherop napisał(a):

|
To dużo lepszy pomysł niż jakieś próby z Villarem. Wiśniewski portrafi bronić, już na jesień był w orbicie zainteresowań jedynki.
|
w życiu Rude nie wypuści jakiegoś tam Wiśniewskiego na boisko
wyjdzie Villar, zap.. ze dwie bramki dla Bruku
a w czerwcu zawinie się do Hiszpanii
oby razem z tym magiem trenerskim