swiety37 napisał(a):

|
Całkiem możliwy scenariusz, ale obrażając się to szkodził by przede wszystkim sobie - a nie sądzę by był aż tak głupi.
|
Oczywiscie, ale rzecz w tym, ze dogadany (za kulisami) moze byc ze swoim kolejnym klubem juz w lecie, a oficjalnie podpisac kontrakt bedzie mogl w styczniu...