Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28868
Stary 22.05.2024, 13:12
Rok kontraktu, w polskiej 2 lidze. Jak pisze wolfy, nikt za niego nie da banki euro, chyba, ze ktos z MLS, od szejkow albo tureccy oszusci. Oby nie skonczylo sie tak, ze zostanie przez zaporowe wymagania zaskronca, a pozniej obrazony, ze nie odszedl, bedzie sie kopal po czole.
Odpowiedz cytując