Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28866
Stary 22.05.2024, 13:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No i dobrze, za frytki się go nie mogą pozbyć. Nawet jak y wyciągnęli z tego 1.3-1.5 mln euro to byłaby niebagatelna kwota.

A to że kilka klubów w esa potrafi przewalać kasę to niech próbują.

Powinni się zastanowić natomiast nad jakąś transakcja wiązana z wymianą zawodników włącznie.
Nie sądzę żeby wyciągnięcie więcej niż milion euro było realne, chyba że z jakichś klubików z Turcji albo Emiratów - czytaj, nie wiadomo czy i kiedy te pieniądze zobaczymy...

Milion euro to byłby sztos za pierwszoligowego napastnika, nawet króla strzelców.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując