Karherop napisał(a):

No i dobrze, za frytki się go nie mogą pozbyć. Nawet jak y wyciągnęli z tego 1.3-1.5 mln euro to byłaby niebagatelna kwota.
A to że kilka klubów w esa potrafi przewalać kasę to niech próbują.
Powinni się zastanowić natomiast nad jakąś transakcja wiązana z wymianą zawodników włącznie.
|
Nie sądzę żeby wyciągnięcie więcej niż milion euro było realne, chyba że z jakichś klubików z Turcji albo Emiratów - czytaj, nie wiadomo czy i kiedy te pieniądze zobaczymy...
Milion euro to byłby sztos za pierwszoligowego napastnika, nawet króla strzelców.