Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28865
Stary 22.05.2024, 13:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No i dobrze, za frytki się go nie mogą pozbyć. Nawet jak y wyciągnęli z tego 1.3-1.5 mln euro to byłaby niebagatelna kwota.

A to że kilka klubów w esa potrafi przewalać kasę to niech próbują.

Powinni się zastanowić natomiast nad jakąś transakcja wiązana z wymianą zawodników włącznie.

Humorek dopisuje

Skończy się na 300 tys ojro pod koniec sierpnia od Lecha/Pogoni/Rakowa jak się okaże, że już nam się budżet przestał spinać.

Bądź za rok za friko i tyle z romantyzmu i przywiązania.
Odpowiedz cytując