Karherop napisał(a):

No i dobrze, za frytki się go nie mogą pozbyć. Nawet jak y wyciągnęli z tego 1.3-1.5 mln euro to byłaby niebagatelna kwota.
A to że kilka klubów w esa potrafi przewalać kasę to niech próbują.
Powinni się zastanowić natomiast nad jakąś transakcja wiązana z wymianą zawodników włącznie.
|
Humorek dopisuje
Skończy się na 300 tys ojro pod koniec sierpnia od Lecha/Pogoni/Rakowa jak się okaże, że już nam się budżet przestał spinać.
Bądź za rok za friko i tyle z romantyzmu i przywiązania.