|
A co może ten pseudoprezesina wymysleć,jedynie co to pogoni Rodado,może Dudę,z paroma zawodnikami którym sie kończa kontrakty to ich nie przedłóży, wrócą niektórzy z wypożyczeń i co najważniejsze dla Zaskrońca to przyjedzie następny wagon szrotu i z kontuzjami emerytów a w następnym sezonie będziemy walczyć o utrzymanie się w 1 lidze.
Ostatnio edytowane przez black : 22.05.2024 o godz. 10:02.
|