|
Senior Member
Offline
|
#1814

22.05.2024, 08:53
|
Witalis napisał(a): 
Ja mam rację co do trenera. Ponieważ ja się znam na piłce, a wy nie - ale po co i dla kogo ja to piszę.
Niemniej napiszę. Tak że stosujcie sobie te puste porównania i argumenty retoryczne, ale wiedzcie, że jesteście głupi.
Proponuję jednak przestać stosować prymitywne metafory i chłopskie racje i posłuchać kogoś, kto ma rację, jak ja.
Można by tak w nieskończoność, ale mądremu wystarczy słowo, a głupiemu to i elaborat mało. W zasadzie piszemy na innych forach.
|
Jarek, to Ty?
|
|