Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1809
Stary 22.05.2024, 08:03
Ja mam rację co do trenera. Ponieważ ja się znam na piłce, a wy nie - ale po co i dla kogo ja to piszę.


Niemniej napiszę. Tak że stosujcie sobie te puste porównania i argumenty retoryczne, ale wiedzcie, że jesteście głupi.


Proponuję jednak przestać stosować prymitywne metafory i chłopskie racje i posłuchać kogoś, kto ma rację, jak ja.


Można by tak w nieskończoność, ale mądremu wystarczy słowo, a głupiemu to i elaborat mało. W zasadzie piszemy na innych forach.
Odpowiedz cytując