wolfy napisał(a):

|
Zadaniem trenera jest ustawienie piłkarzy tak żeby stwarzali sytuacje. U Sobolewskiego stwarzaliśmy ich śmiesznie mało, u Rude bardzo dużo w większości meczy.
|
U Sobolewskiego stwarzaliśmy śmiesznie mało sytuacji i w 14 meczach z tym samym rywalem zdobyliśmy 26 bramek, podczas gdy za Rude w 14 meczach z tym samym rywalem stwarzaliśmy olbrzymią liczbę sytuacji i zdobyliśmy ich 24.
Przypomnę, że skład drużyny w ofensywie był praktycznie taki sam czyli wykonawcy się nie zmienili.
Spodziewam się, że wyjaśnisz ten paradoks.
Ja mam na ten temat swoją teorię, ale chętnie poczekam na wyjaśnienia.