Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1804
Stary 22.05.2024, 07:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zadaniem trenera jest ustawienie piłkarzy tak żeby stwarzali sytuacje. U Sobolewskiego stwarzaliśmy ich śmiesznie mało, u Rude bardzo dużo w większości meczy.
U Sobolewskiego stwarzaliśmy śmiesznie mało sytuacji i w 14 meczach z tym samym rywalem zdobyliśmy 26 bramek, podczas gdy za Rude w 14 meczach z tym samym rywalem stwarzaliśmy olbrzymią liczbę sytuacji i zdobyliśmy ich 24.
Przypomnę, że skład drużyny w ofensywie był praktycznie taki sam czyli wykonawcy się nie zmienili.

Spodziewam się, że wyjaśnisz ten paradoks.
Ja mam na ten temat swoją teorię, ale chętnie poczekam na wyjaśnienia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując