Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
tymczasem prawda jest raczej bliższa posto BC GORLICE , które sa może troche zbyt naznaczone jakimiś prywatnymi animozjami ( i pewnie dlatego mniej wiarygodne w oczach ogółu )
|
Prywatnymi… hehe. No tak źle nie jest. Prywatnie zbyt dobrze boskiego Jarosława nie znam. Jak już musisz to co piszę dyskredytować to pisz biznesowymi czy może bardziej branżowymi.
Przy czym ja się tym dyskredytowaniem nie przejmuję. Parafrazując znane powiedzenie najpierw mnie dyskredytowaliście, potem wyśmiewaliście, potem zaczniecie się bać, że mam rację, a potem będziecie dopytywać co jeszcze wiem o naszym mitomanie.
Zresztą z tego co tutaj czytam to co inteligentniejsi już załapali, że rzeczywistość skrzeczy.
A co do osiągnięć to jest niezła beka. Rozmawiałem ostatnio o Jarosławie z jednym całkiem kumatym zarządzającym funduszem. Ten zszedł na Synerise i zaczął właśnie śpiewkę typu jak to możliwe, że przy takich sukcesach w biznesie Jarosławowi nie idzie w Wiśle z awansem i finansami. No to poprosiłem o wymienienie sukcesów. Zdębiał. Pokazałam ostatnie sprawozdanie finansowe. Zdębiał jeszcze bardziej. Na koniec tylko wydukał „przecież wszyscy mówią, że ma sukcesy” i zmienił temat. Dlatego uważam, że Jarosław jest mistrzem. Wkręceni są nawet Ci, którzy w teorii nie powinni się dać wkręcić.