Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1799
Stary 21.05.2024, 21:28
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Czyli wg teorii Sobol powinien zostac ? Jprld ....wymiekam juz
My nie zmieniliśmy Sobola na Rude tylko Sobola na Jopa a Jopa na Rude.Sam nie byłem zwolennikiem postawienia na Jopa bo myślałem że znajdziemy kogoś naprawdę dobrego.Z perspektywy czasu myślę że z Jopem zakręcilibyśmy się koło bezpośredniego awansu
Odpowiedz cytując