|
Teoria jest też taka, że przyjście Rude niewiele zmieniło (no, może poza postawieniem na postawienie nowego pucharu w gablocie).
Zarówno Sobol jak i Rude kiepsko sobie radzą w normalnej ligowej młócce.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|