Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1790
Stary 21.05.2024, 18:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, wyniki ustabilizowały się na podobnym poziomie co za Sobolewskiego.
Oczywiście, możemy ściągnąć trzeciego trenera (jak chce Karherop) żeby sprawdzić czy może jednak da się awansować bez obrony.

Ja bym jednak poszedł nowatorską drogą i ściągnął jakichś ogarniętych stoperów i bocznych obrońców. Takich o odpowiednich parametrach fizycznych i ogarniętych na poziomie pierwszej ligi.
Ta cała wypowiedź jest tak kuriozalna...

To po co było zmieniać trenera, skoro wyniki są(a nie są, bo są gorsze) jak za Sobolewskiego? Zmienia się po to, żeby było lepiej i nie lepiej minimalnie, ale znacząco lepiej, czyli przejście do punktowania na poziomie 1,9 i więcej.

Sobolewskiego trzeba było zwolnić, bo ch*ja się zna. Rude natomiast trzeba lepszych piłkarzy... kurtyna . Może trzeba było Sobolewskiemu lepszych sprowadzić, to i wyniki byłyby lepsze?

Kolejny forumowy "geniusz" obok Markusa.
Odpowiedz cytując