Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4165
Stary 21.05.2024, 17:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czy w tym spisku udział biorą też Raton - który nagle stracił miejsce w bramce, Eneko, który sam z siebie też błędy rażące popełniał, Junca, to samo, oraz ciency Alfaro, Villar i Baena?
Uryga im kazał grać źle?
Raton który stracił miejsce w bramce?

Nie porównuj tego co zrobił Junca do Urygi, Krzyżanowskiego czy Sobczaka. Junca jest za bardzo nakręcony, a tamci odwrotnie. No może zapaśnik Sobczak walczy, ale przy okazji przeszkadza zamiast pomagać. A Alaro Vilar i Baena? Myślisz że nie widzą co się dzieje?
Piłka nożna to sport zespołowy, wystarczy jeden kaleka i reszta niewiele zmieni.


krysztal napisał(a):Wyświetl post
Alfaro,Villar i Baena to już prawie Polacy.Junca też już ponoć pije mleko,doi krowy i słucha Chopina.
Skoro nasi mają w dupie to Hiszpanie mają za nich tyrać? Carbo, Alfaro i Rodado jako jedyni trzymają poziom. Z naszych do Dudy nie można mieć większych pretensji, reszta mniej lub bardziej dawała dupy. Niektórzy w sposób kompromitujący. Kosztujący cały zespół cenne punkty.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 21.05.2024 o godz. 18:01.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując