Jaroo1 napisał(a):

Czy w tym spisku udział biorą też Raton - który nagle stracił miejsce w bramce, Eneko, który sam z siebie też błędy rażące popełniał, Junca, to samo, oraz ciency Alfaro, Villar i Baena?
Uryga im kazał grać źle?
|
Raton który stracił miejsce w bramce?
Nie porównuj tego co zrobił Junca do Urygi, Krzyżanowskiego czy Sobczaka. Junca jest za bardzo nakręcony, a tamci odwrotnie. No może zapaśnik Sobczak walczy, ale przy okazji przeszkadza zamiast pomagać. A Alaro Vilar i Baena? Myślisz że nie widzą co się dzieje?
Piłka nożna to sport zespołowy, wystarczy jeden kaleka i reszta niewiele zmieni.
krysztal napisał(a):

|
Alfaro,Villar i Baena to już prawie Polacy.Junca też już ponoć pije mleko,doi krowy i słucha Chopina.
|
Skoro nasi mają w dupie to Hiszpanie mają za nich tyrać? Carbo, Alfaro i Rodado jako jedyni trzymają poziom. Z naszych do Dudy nie można mieć większych pretensji, reszta mniej lub bardziej dawała dupy. Niektórzy w sposób kompromitujący. Kosztujący cały zespół cenne punkty.