Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1786
Stary 21.05.2024, 16:40
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wolfy ma racje. Zatrudnijmy top obroncow z 1 ligi, jak Lechia bocznych. Kalahura z Resovii czy Pile z Chrobrego. Przeciez to nie w Lechii stali sie czolowymi obroncami, byli nimi wczesniej...

Ba, dodam do tego, ze Jaroch w tamtym sezonie znalazl sie w zestawieniu najlepszych bocznych obroncow, Lasicki w srodkowych, a Junca lewych
Jaroch czy zdrowy Junca to jest top pierwszej ligi, Łasicki raczej chyba dobrze wyglądał przy Muli. Przy czym to nie muszą być obrońcy z pierwszej ligi, ważne żeby nie odstawali poziomem.
Teoretycznie łatwiejsze niż ściągnąć kolejnego Rodado.

@Karherop - były przytaczane statystyki pierwszej ligi: liczba kontaktów z piłką w polu karnym, posiadania piłki w trzeciej tercji, podań otwierających etc. W niemal wszystkich Wisła była na pierwszym miejscu.
Ty weźmiesz gole i punkty i to są jedyne statystyki jakie ogarniasz. To jest dyskusja bez sensu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.05.2024 o godz. 16:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując