wiesniak842 napisał(a):

Wolfy ma racje. Zatrudnijmy top obroncow z 1 ligi, jak Lechia bocznych. Kalahura z Resovii czy Pile z Chrobrego. Przeciez to nie w Lechii stali sie czolowymi obroncami, byli nimi wczesniej...
Ba, dodam do tego, ze Jaroch w tamtym sezonie znalazl sie w zestawieniu najlepszych bocznych obroncow, Lasicki w srodkowych, a Junca lewych
|
Jaroch czy zdrowy Junca to jest top pierwszej ligi, Łasicki raczej chyba dobrze wyglądał przy Muli. Przy czym to nie muszą być obrońcy z pierwszej ligi, ważne żeby nie odstawali poziomem.
Teoretycznie łatwiejsze niż ściągnąć kolejnego Rodado.
@Karherop - były przytaczane statystyki pierwszej ligi: liczba kontaktów z piłką w polu karnym, posiadania piłki w trzeciej tercji, podań otwierających etc. W niemal wszystkich Wisła była na pierwszym miejscu.
Ty weźmiesz gole i punkty i to są jedyne statystyki jakie ogarniasz. To jest dyskusja bez sensu.